MotoClassic

Zamek Topacz · Wrocław · 19 - 20.08.2017

Rejestracja załogi
Zobacz więcej

Motoclassic Wrocław 2017

MotoClassic Wrocław to wyjątkowa impreza motoryzacyjna organizowana w sercu Dolnego Śląska. Do udziału w tegorocznej edycji, która odbędzie się w dniach 19 - 20 sierpnia 2017, zapraszamy pojazdy w dwóch kategoriach wiekowych do 1960 oraz z lat 1960 - 1980. Do współpracy przy kolejnej edycji zlotu zapraszamy również polskie i zagraniczne kluby miłośników aut klasycznych oraz zabytkowych, grupy rekonstrukcji historycznej oraz pasjonatów i właścicieli pojazdów militarnych,a także przedstawicieli nowych marek. Termin zgłoszeń dla uczestników otworzymy 24 kwietnia 2017 i zamykamy 1 sierpnia 2017.

Partnerzy

Partnerzy imprezy w 2017

Karety i powozy na MotoClassic Wrocław 2017

Z radością informujemy, że dzięki współpracy z Muzeum Galowice podczas tegorocznego MotoClassic Wrocław będziemy mieli okazję po raz pierwszy w Polsce wraz z klasycznymi samochodami zobaczyć 150 letnie, z pietyzmem odrestaurowane karety i powozy. Zaszczycą nas swoją obecnością m.in. właściciel breka, onegdaj należącego do księcia Sanguszki oraz najbardziej utytułowany w roku 2016 zwycięzca europejskich konkursów tradycji powożenia. Zobaczymy ekwipaże zaprzężone w cztery, trzy, dwa konie – wszystkie oryginalne. Muzeum Powozów Galowice zaprezentuje wybrane pojazdy ze swojej kolekcji.


Paul Bracq gościem VII edycji MotoClassic Wrocław

Z radością ujawniamy informację, że dzięki wspólnym staraniom, które podjęliśmy wraz z Pagoda SL Klub Polska gościem specjalnym tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław będzie Paul Bracq - projektant legendarnego Mercedesa W113 Pagoda, samochodu który Jeremy Clarkson uznał za "...prawdopodobnie najpiękniejszy Mercedes jaki został kiedykolwiek wyprodukowany".


Ponad 75 załóg już zarejestrowanych, dziękujemy !

Otworzyliśmy termin zgłoszeń i zarejestrowaliśmy w ciągu niespełna dwóch tygodni już ponad 75 załóg, a frekwencja rośnie. Dziękujemy za zaufanie.


Zamek Topacz: wszystkie pokoje na MotoClassic Wroclaw 2017 już zarezerwowane.

Z przykrością informujemy, że wszystkie pokoje w Zamku Topacz na czas trwania zlotu MotoClassic Wrocław zostały już zarezerwowane. Po wejściu do strefy logowania/rejestracji na stronie www.motoclassicwroclaw.pl znajdą Państwo listę rekomendowanych hoteli w okolicy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


I Międzynarodowy Zlot W113 Pagoda SL Klub Polska w trakcie MotoClassic Wrocław 2017

Przedstawiamy pierwsze tegoroczne współprace oraz punkty programu imprezy MotoClassic Wrocław 2017. Z radością informujemy, że w trakcie trwania imprezy MotoClassic Wrocław odbędzie się I Międzynarodowy Zlot W113 Pagoda SL Klub Polska. Mercedesy W113 Pagoda, które na tę okoliczność zjadą się z całego świata będą prezentowane na terenie Zamku Topacz. Nie możemy się doczekać, a wraz z tym wydarzeniem wiąże się jeszcze kilka niespodzianek, które zdradzimy bliżej terminu imprezy.


Otwieramy termin zgłoszeń na MotoClassic Wrocław 2017

Już w nadchodzący poniedziałek tj. 24 kwietnia otwieramy termin zgłoszeń dla uczestników nadchodzącej edycji imprezy MotoClassic Wrocław 2017. Warunkiem zgłoszenia będzie rejestracja załogi poprzez naszą stronę internetową (zakładka 'rejestracja załogi' będzie aktywna od 24 kwietnia) oraz opłacenie uczestnictwa. W kwestii zakwaterowania istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z pola namiotowego na terenie obiektu, rezerwacji pokoju w Hotelu Topacz, skorzystania z rekomendowanych hoteli w okolicy lub rezerwacji we własnym zakresie w dowolnie wybranym obiekcie. Osoby zainteresowane rezerwacją pokoju w Hotelu Topacz prosimy o sprawdzenie dostępności pokojów drogą telefoniczną lub mejlową przed dokonaniem rejestracji załogi.

Hotel Topacz
Tel: + 48 71 771 99 54
e-mail: rezerwacja@topacz.pl


15000

Miłośników motoryzacji odwiedzających imprezę w 2017 roku podczas dwóch dni.

250+

Pojazdów reprezentujących niemal wszystkie dekady rozwoju klasycznej motoryzacji.

500000

Ekspozycja na 500 tyś m2 powierzchni zabytkowego obiektu Zamku Topacz o wyjątkowym klimacie.

1500m

Ponad 1,5 km szutrowa trasa wyścigowa.
Jedyna w swoim rodzaju.

Motoclassic

Organizator Imprezy
Towarzystwo Automobilowe Topacz
Reprezentowane przez: Wiceprezesa Zarządu Adama Kornafela

Koordynator Projektu
MotoClassic Wrocław
Sylwia Szczechowicz-Warszewska
+ 48 500 172 369,
e-mail: zlot@topacz.pl

Koordynator Biura ZlotuDagmara Warszewska
+ 48 609 191 616,
e-mail: zlot@topacz.pl

Koordynator ds. Uczestników ZlotuEwa Siwek
+ 48 693 762 610,
e-mail: muzeum@topacz.pl

Zamek Topacz
Ślęza ul. Główna 12 · 55-040 Kobierzyce

Logowanie/Rejestracjamenu