Partnerzy 2018

Wystawcy

MotoClassic Wrocław to wielkie święto motoryzacji, która przejawia się na terenie obiektu niemal we wszystkich możliwych formach począwszy od wspaniałych zabytkowych modeli, poprzez najnowsze i najgorętsze premiery współczesnych marek, po sektor produktów i usług motoryzacyjnych.

Zgłoszenia do sektora wystawców przyjmujemy od 6 maja do 17 lipca 2019 roku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!
e-mail: zlot@topacz.pl

Naszym celem jest skupienie wokół imprezy jak największej liczby firm oraz form działalności związanej z szeroko pojmowaną branżą motoryzacyjną.

Imprezę corocznie w ciągu dwóch dni jej trwania w Zamku Topacz odwiedza ponad 20.000 osób zainteresowanych żywo tą tematyką, a my chcemy zaprezentować im rynek motoryzacyjny w Polsce.


Dysponujemy powierzchnią, którą z chęcią udostępnimy do dyspozycji każdemu kto chciałby opowiedzieć coś ciekawego o wizji swojej firmy, przedsięwzięciu lub pasjonującym hobby, które mieści się w obszernej dziedzinie jaką jest motoryzacja.


Fotografowie

Motoryzacyjne szaleństwo w Zamku Topacz rejestrują co roku swoim szkiełkiem i okiem wspaniali i uzdolnieni Fotografowie. Mamy przyjemność przedstawić ich Państwu:

Jarosław Sosiński

Jarosław Sosiński urodził się w 1973 roku w Kaliszu. Z zawodu Cukiernik, porzucił jednak to zajęcie i zaczął pracować jako Fotograf (samouk). Specjalizuje się w fotosach z planów filmowych i reportażach z podróży. Zwiedził kilkadziesiąt krajów. Jego prace publikowały takie tytuły jak: National Geographic Traveler, FILM, Voyage, Podroże, Duży Format GW, Polityka, Rzeczypospolita. Autor fotosów między innymi do filmów: 0_1_0 , Sala Samobójców „80 Milionów” oraz „Bogowie”

Marek Grotowski

Pracę fotoreportera zaczął w 1965 roku we wrocławskiej prasie. Najpierw był tygodnik „Wiadomości”, potem: „Sprawy i Ludzie” , „Wieczór Wrocławia” i „Słowo Polskie Gazeta Wrocławska” skąd przeszedł na emeryturę. Praca prasowego reportera zawsze przynosiła Mu wiele satysfakcji, ale równocześnie zaczął współpracować z wrocławskimi teatrami i tam odnalazł swoją wielką pasję. Utrwalał spektakle m.in. w Teatrze Współczesnym, Teatrze Lalek, Operetce, Teatrze Polskim, Pantomimie Wrocławskiej i od ponad 20 lat związany jest na stałe z Operą Wrocławską. Współpracował z wieloma wspaniałymi reżyserami m.in. iHenrykiem Tomaszewskim, Helmutem Kajzarem, Kazimierzem Braunem, Leszkiem Mądzikiem czy Michałem Znanieckim.

Paweł Dzida

Urdzony w 1990 roku, pochodzi ze Szczecina, od czterech lat na stałe mieszka we Wrocławiu. Zajmuje się fotografią wnętrz i pięknych pojazdów. Fotografia jest jego wieloletnią pasją, a robienie zdjęć sprawia wiele przyjemności i przynosi satysfakcję. Codzienny kontakt z aparatem i fachową literaturą nieustannie rozija jego umiejętności, a sama fotografia ma przed nim coraz mniej do ukrycia.

Media

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania swojej obecności medialnej na imprezie MotoClassic Wrocław. Poniżej umieściliśmy zgłoszenie w sprawie akredytacji, które należy pobrać ze strony, wypełnić i odesłać do nas w formie skanu (poprzez e-mail) lub drogą listowną nie później niż do dnia 10 sierpnia 2018.

Jesteśmy wdzięczni za zainteresowanie naszą imprezą, a zgłoszenie potwierdzimy drogą mejlową, podając szczegóły dotyczące odbioru akredytacji.

Pobierz formularz akredytacyjny

E-mail: zlot@topacz.pl
Zamek Topacz

Ślęza ul. Główna 12 • 55-040 Kobierzyce

Materiały prasowe

Motoclassic

Zamek Topacz
Ślęza ul. Główna 12 · 55-040 Kobierzyce

Logowaniemenu