Prowadzący Motoclassic Wrocław

Bardzo miło jest nam poinformować, że ponownie prowadzącymi Motoclassic Wrocław będą: Joanna Zientarska i Patryk Mikiciuk.

Joanna Zientarska jest prezenterką Antyradia i córką Włodzimierza Zientarskiego. Razem z ojcem prowadzi motoryzacyjny program “Odjechani” w tym radiu. Jest pasjonatką pojazdów napędzanych silnikiem, uwielbia motocykle, traktory, samochody, kosiarki spalinowe, skutery, quady, pojazdy opancerzone, czołgi oraz łaziki kosmiczne. Dźwięk V12 przyprawia ją o dreszcze.

Prezenterka Antyradia. Razem z Włodzimierzem Zientarskim prowadzi motoryzacyjny program Odjechani w Antyradiu

„Kocham: motocykle, traktory, samochody, kosiarki spalinowe, skutery, quady, pojazdy opancerzone, czołgi, łaziki kosmiczne. Byle były napędzane silnikiem. W niektórych przypadkach może być elektryczny (tylko w niektórych!). Dźwięk V12 przyprawia mnie o dreszcze. 

Nie znoszę: złomowiska. Chce mi się płakać, bo tam umierają samochody. A nie powinny i to boli. Dlatego nie znoszę też monster trucków, bo jeżdżą po innych samochodach. Bez litości, to straszne i czasem śni mi się w nocy jako koszmar.”

Źródło: https://www.antyradio.pl/

Prowadzi blog: http://joannazientarska.com/

Instagram: https://www.instagram.com/joanna_zientarska/

Facebook: https://www.facebook.com/zientarskajoanna

Patryk Mikiciuk to polski dziennikarz motoryzacyjny, znany jako autor i prowadzący licznych programów telewizyjnych o tematyce motoryzacyjnej oraz wideobloger. Jest współzałożycielem Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Był konsultantem ds. samochodów i pojazdów zabytkowych w różnych filmach. W swojej karierze pracował m.in. dla programów “Legendy PRL-u”, “Raport Turbo”, “Automaniak”, “Gwiazdy czterech kółek”, “Debeściaki” oraz prowadzi własny program “Klasyka Patryka Mikiciuka”, gdzie prezentuje nietypowe i unikatowe samochody.

Polski dziennikarz motoryzacyjny, autor oraz prowadzący wielu programów telewizyjnych o tematyce motoryzacyjnej, wideobloger. Współzałożyciel Muzeum Motoryzacji i Techniki w Otrębusach. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Był konsultantem ds. samochodów oraz pojazdów zabytkowych m.in. w filmach Katyń oraz Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć. Twórca projektu „Polskie Porsche” – samochodu, który brał udział w rajdach wraz z Sobiesławem Zasadą.

Swoją karierę w telewizji zaczynał w latach 90. w programie „5-10-15”. W późniejszych latach pracował jako dziennikarz „Panoramy”. W 2007 roku na kanale telewizyjnym TVN Turbo miała miejsce emisja pierwszego odcinka jego autorskiego programu „Legendy PRL-u”. Ostatni sezon został wyemitowany w 2015 roku. Po dołączeniu do redakcji TVN Turbo Mikiciuk zaczął tworzyć „Raport Turbo”. W 2008 roku dołączył do prowadzących „Automaniaka”. W 2014 roku razem z Rafałem Jemielitą prowadził „Gwiazdy czterech kółek”. Wraz z Adamem Kornackim występował w programie „Debeściaki”. Od 2020 roku posiada swój własny program pt. „Klasyka Patryka Mikiciuka”, w którym prezentuje nietypowe i unikatowe samochody.

Źródło: https://pl.wikipedia.org

Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikiciuk

Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatryk

Podziel się: