MotoClassic Wrocław 2018 - podsumowanie

Z radością informujemy, że tegoroczna edycja imprezy zgromadziła ponad 20.000 odwiedzających.

Do Zamku Topacz przyjechało ponad 250 załóg, a na terenie MotoClassic Wrocław można było podziwiać ponad 600 wspaniałych klasyków z kraju jak i zza granicy.

Przyszłoroczna edycja imprezy zaplanowana została w termnie 17 - 18 sierpnia 2019 roku i odbędzie się ponownie na terenie Zamku Topacz.

Impreza dla posiadaczy klasyków rozpocznie się już 16 sierpnia, a chętnych do udziału w imprezie zapraszamy do rejestracji załóg za pośrednictwem naszej strony internetowej od 6 maja 2019 roku.


Reprezentacja Bugatti na MotoClassic Wrocław

Tegoroczną edycję MotoClassic Wrocław odwiedzi w tym roku min. reprezentacja Czech Bugatti Club. Z Austrii, Czech, Niemiec oraz Polski, przyjadą do nas tak wyjątkowe egzemplarze jak: Bugatti T13 z 1921 roku, Bugatti T40 z 1926 roku, Bugatti T40 z 1926 roku, Bugatti Typ 43 z 1927 roku czy też Bugatti T40 z 1928 roku.

Zapowiada się nie lada gratka dla fanów tej szacownej marki.


Jürgen Clauss gościem MotoClassic Wrocław 2018

Człowiek o ogromnej pasji i determinacji, który nie boi się ubrudzić rąk ciężką pracą. Legenda świata Alpine. Jesteśmy zaszczyceni, że Pan Jürgen Clauss wraz z swoim projektem alpineLAB będzie oficjalnym gościem 1st International Alpine Meeting in Poland podczas MotoClassic Wrocław 2018 ! Odliczamy już dni!


1 sierpnia 2018 o północy zamykamy termin zgłoszeń dla uczestników tegorocznej edycji

Informujemy, że już dzisiaj o północy zamkniemy termin zgłoszeń do udziału w imprezie. Z naszej strony zostanie usunięty przycisk "Rejestracja Załogi", a linki prowadzące do płatności zostaną dezaktywowane. Chętnych do udziału w imprezie zapraszamy do rejestracji załóg z pojazdami, na którą zostało już zaledwie kilka godzin.


Krzysztof Ibisz współprowadzącym MotoClassic Wrocław 2018

Współprowadzącym tegoroczną edycję imprezy będzie ponownie Krzysztof Ibisz, który jest z nami od samego początku. Zaraził się bakcylem zabytkowej motoryzacji i gdyby nie jego absolutny profesjonalizm oraz doświadczenie MotoClassic Wrocław scenicznie nie byłby taki sam. Podobnie jak w roku ubiegłym wraz z Krzysztofem pojawi się Joanna Zientarska. To naprawdę ciekawy mariaż osobowości, który lubimy i bardzo cenimy.


1 sierpnia zamykamy termin zgłoszeń dla uczestników tegorocznej edycji

Pragniemy poinformować, że do rejestracji załóg na tegoroczną edycję MotoClassic Wrocław pozostał jeszcze tylko tydzień. Termin zgłoszeń zamykamy 1 sierpnia. Rejestrować załogę można poprzez naszą stronę, wybierając przycisk "Rejestracja Załogi" www.motoclassicwroclaw.pl

Serdecznie zapraszamy.


Włodzimierz Zientarski gościem MotoClassic Wrocław 2018

Joanna Zientarska w tym roku przybędzie na MotoClassic Wrocław w bardzo zacnym towarzystwie. Z radością informujemy, że jednym z gości specjalnych imprezy będzie Włodzimierz Zientarski. Nasz gość zostanie również w tym roku honorowym członkiem jury Konkursu Elegancji.


Paul Bracq nie dotrze na tegoroczną edycję MotoClassic Wrocław

Wszystkich entuzjastów Mercedesa Pagoda z przykrością informujemy, że honorowi goście tegorocznej edycji, Paul Bracq z małżonką Alice niestety nie zaszczycą w tym roku naszej imprezy. Jednak mimo absencji, zgodnie z zeszłoroczną obietnicą Paul Bracq przekazał swoją grafikę na aukcję charytatywną, która odbędzie się w trakcie Balu Komandorskiego na Zamku Topacz. Mamy nadzieję, że niedyspozycja Mistrza okaże się przejściowa i będziemy mieli przyjemność gościć go wraz z małżonką w przyszłości.


Rolls-Royce Enthusiasts' Club Polska na MotoClassic Wrocław 2018

Cieszymy się bardzo, że w tym roku zagości u nas ponownie Rolls-Royce Enthusiasts' Club Polska prezentując bardzo ciekawe modele zabytkowych pojazdów tej marki. Cieszymy się bardzo na to spotkanie, tym bardziej, że zapowiada się obecność naprawdę wyjątkowego modelu, który po raz pierwszy będzie prezentowany w kraju.


Casual Car Club zaprasza na rajd klasyczny Warszawa-Topacz

Casual Car Club będzie ponownie gościem imprezy MotoClassic Wrocław. Na tę okazję przygotował specjalny rajd. Rajd Klasyczny to 2- dniowy rajd turystyczny ruszający z Warszawy i mający swoją metę przy Zamku Topacz na imprezie MotoClassic Wrocław. Uczestnicy będą mieli do pokonania malowniczą trasę, opisaną za pomocą książki drogowej. Na uczestników czekają liczne atrakcje, takie jak punktowane zadania na trasie, próby sprawności kierowania pojazdem, czy wspólny piknik. Całość zwieńczy wyśmienity obiad oraz nocleg w pełnym uroku Pałacyku. Serdecznie zapraszamy ! Więcej informacji na stronie: www.rajdklasyczny.pl 


Alpine na MotoClassic Wrocław 2018

Z radością zapraszamy na Pierwszy Międzynarodowy Zlot Alpine w Polsce, który odbędzie się podczas tegorocznej edycji imprezy. Więcej szczegółów ujawnimy wkrótce, a wszystkich zainteresowanych udziałem zapraszamy do kontaktu pod adresem: mateusz.widuch@grupapietrzak.pl


Ponad 50 załóg już zarejestrowanych i zarezerwowane wszystkie pokoje w Zamku Topacz

Zarejestrowaliśmy już ponad 50 załóg, które wykorzystały już w pełni pulę dostępnych pokoi w Hotelu Topacz. Istnieje możliwość zapisania się na listę rezerwową, nie dająca jednak gwarancji uzyskania pokoju. Wpisania się na listę rezerwową można dokonać po zarejestrowaniu załogi, dokonaniu opłaty za uczestnictwo w zlocie i otrzymaniu numeru załogi, kontaktując się z działem rezerwacji Hotelu Topacz: tel. 71 771 99 54, e-mail: recepcja@topacz.pl.


Pagoda SL Klub Polska na MotoClassic Wrocław 2018

MotoClassic Wrocław to impreza, którą zawsze budowaliśmy w oparciu o wspaniałe współprace. To jedna z takich, do których wracamy z ogromną przyjemnością. W trakcie tegorocznej edycji imprezy MotoClassic Wrocłąw, tym razem na dziedzińcu Zamku Topacz, będzie można zobaczyć wspaniałe Mercedesy spod znaku Pagoda i poznać ich wyjątkowych właścicieli. Serdecznie zapraszamy.


MotoClassic Wrocław 2018 - otwieramy termin zgłoszeń

Z radością informujemy, że 7 maja od godziny 12:00 uruchamiamy możliwość logowania się na naszej stronie www.motoclassicwroclaw.pl oraz rejestracji załóg na tegoroczną edycję imprezy MotoClassic Wrocław. Zapraszamy do wypełniania formularza zgłoszeniowego w wersji online i zgłaszania załóg na tegoroczną edycję imprezy. W razie dodatkowych pytań poprosimy o kontakt z Panią Ewą Siwek, Koordynatorem ds. Uczestników, telefon: 0 693 762 610, email: zlot@topacz.pl Serdecznie zapraszamy.


Zespół Bovska na MotoClassic Wrocław 2017

Nie boimy się odważnych mariaży takich jak zabytkowa i współczesna Motoryzacja. Eksperymentujemy również muzycznie. W tym roku zaprosiliśmy na niedzielny koncert grupę młodych, ale świetnie zapowiadających się muzyków. Na naszej scenie w niedzielne popołudnie zawita zespół Bovska. Będzie muzycznie i motoryzacyjnie. Serdecznie zapraszamy.


1 sierpnia zamykamy termin zgłoszeń dla uczestników

Z dniem 1 sierpnia zamykamy termin zgłoszeń dla uczestników tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław 2017. Czekamy na Wasze zgłoszenia już tylko do poniedziałku.


Karety i powozy na MotoClassic Wrocław 2017

Z radością informujemy, że dzięki współpracy z Muzeum Galowice podczas tegorocznego MotoClassic Wrocław będziemy mieli okazję po raz pierwszy w Polsce wraz z klasycznymi samochodami zobaczyć 150 letnie, z pietyzmem odrestaurowane karety i powozy. Zaszczycą nas swoją obecnością m.in. właściciel breka, onegdaj należącego do księcia Sanguszki oraz najbardziej utytułowany w roku 2016 zwycięzca europejskich konkursów tradycji powożenia. Zobaczymy ekwipaże zaprzężone w cztery, trzy, dwa konie – wszystkie oryginalne. Muzeum Powozów Galowice zaprezentuje wybrane pojazdy ze swojej kolekcji.


Paul Bracq gościem VII edycji MotoClassic Wrocław

Z radością ujawniamy informację, że dzięki wspólnym staraniom, które podjęliśmy wraz z Pagoda SL Klub Polska gościem specjalnym tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław będzie Paul Bracq - projektant legendarnego Mercedesa W113 Pagoda, samochodu który Jeremy Clarkson uznał za "...prawdopodobnie najpiękniejszy Mercedes jaki został kiedykolwiek wyprodukowany".


Ponad 75 załóg już zarejestrowanych, dziękujemy !

Otworzyliśmy termin zgłoszeń i zarejestrowaliśmy w ciągu niespełna dwóch tygodni już ponad 75 załóg, a frekwencja rośnie. Dziękujemy za zaufanie.


Zamek Topacz: wszystkie pokoje na MotoClassic Wroclaw 2017 już zarezerwowane.

Z przykrością informujemy, że wszystkie pokoje w Zamku Topacz na czas trwania zlotu MotoClassic Wrocław zostały już zarezerwowane. Po wejściu do strefy logowania/rejestracji na stronie www.motoclassicwroclaw.pl znajdą Państwo listę rekomendowanych hoteli w okolicy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


I Międzynarodowy Zlot W113 Pagoda SL Klub Polska w trakcie MotoClassic Wrocław 2017

Przedstawiamy pierwsze tegoroczne współprace oraz punkty programu imprezy MotoClassic Wrocław 2017. Z radością informujemy, że w trakcie trwania imprezy MotoClassic Wrocław odbędzie się I Międzynarodowy Zlot W113 Pagoda SL Klub Polska. Mercedesy W113 Pagoda, które na tę okoliczność zjadą się z całego świata będą prezentowane na terenie Zamku Topacz. Nie możemy się doczekać, a wraz z tym wydarzeniem wiąże się jeszcze kilka niespodzianek, które zdradzimy bliżej terminu imprezy.


Otwieramy termin zgłoszeń na MotoClassic Wrocław 2017

Już w nadchodzący poniedziałek tj. 24 kwietnia otwieramy termin zgłoszeń dla uczestników nadchodzącej edycji imprezy MotoClassic Wrocław 2017. Warunkiem zgłoszenia będzie rejestracja załogi poprzez naszą stronę internetową (zakładka 'rejestracja załogi' będzie aktywna od 24 kwietnia) oraz opłacenie uczestnictwa. W kwestii zakwaterowania istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z pola namiotowego na terenie obiektu, rezerwacji pokoju w Hotelu Topacz, skorzystania z rekomendowanych hoteli w okolicy lub rezerwacji we własnym zakresie w dowolnie wybranym obiekcie. Osoby zainteresowane rezerwacją pokoju w Hotelu Topacz prosimy o sprawdzenie dostępności pokojów drogą telefoniczną lub mejlową przed dokonaniem rejestracji załogi.

Hotel Topacz
Tel: + 48 71 771 99 54
e-mail: rezerwacja@topacz.pl


MotoClassic Wrocław 2016 dziękujemy i zapraszamy za rok

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zlotu, partnerom imprezy oraz fanom motoryzacji, którzy odwiedzili Zamek Topacz w trakcie trwania tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław. Odwiedziło nas ponad 15.000 osób, na terenie obiektu można było zobaczyć ponad 500 jedynych w swoim rodzaju pojazdów, towarzyszyło nam 11 przedstawicieli sektora współczesnych marek oraz ponad 20 wystawców z branży motoryzacyjnej.
Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 18 - 20 sierpnia 2017. Termin zgłoszeń dla uczestników zlotu otworzymy na początku maja 2017. Serdecznie zapraszamy !


1 sierpnia 2016 - zamknięcie terminu zgloszeń

Informujemy, że do dnia 1 sierpnia można jeszcze rejestrować załogi do uczestniczenia w imprezie MotoClassic Wrocław 2016 z pojazdami z lat 1886 - 1980. Termin zgłoszeń zostanie zamknięty dnia 2 sierpnia.


MotoClassic Wrocław 2016 - termin zgłoszeń otwarty

Z ogromną radością informujemy, że termin zgłoszeń do tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław, która dla uczestników zlotu odbędzie się w dniach 12 - 14 sierpnia otworzyliśmy z dniem 4 maja 2016. Chętnych do udziału w imprezie zapraszamy do rejestracji załogi, za pomocą naszej strony internetowej. Serdecznie zapraszamy !


Już za chwilę zaczynamy!

MotoClassic Wrocław 2015 już za chwilę zaczynamy – z miłości do Motoryzacji. Serdecznie zapraszamy do Zamku Topacz !


MotoClassic Wrocław & Auto Nostalgia

W dniach 16 – 17 maja 2015 roku odbędą się jedyne w swoim rodzaju Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych w Warszawie. Nie zabraknie tam również reprezentacji MotoClassic Wrocław. Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania i rozmów o motoryzacji.


MotoClassic Wrocław 2015 - termin zgłoszeń otwarty!

Z radością informujemy, że termin zgłoszeń dla załóg z pojazdami do udziału w tegorocznej edycji imprezy MotoClassic Wrocław został oficjalnie otwarty. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie są dostępne po zalogowaniu się na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!


MotoClassic Wrocław – nowa odsłona

Z ogromną przyjemnością witamy wszystkich fanów motoryzacji na nowej odsłonie strony internetowej imprezy MotoClassic Wrocław. Motoryzacja to dynamika, staramy się dotrzymać tempa i kroku, zmieniając się dla Was!


Motoclassic

Zamek Topacz
Ślęza ul. Główna 12 · 55-040 Kobierzyce

Logowaniemenu