Zespół Bovska na MotoClassic Wrocław

Nie boimy się odważnych mariaży takich jak zabytkowa i współczesna Motoryzacja. Eksperymentujemy również muzycznie. W tym roku zaprosiliśmy na niedzielny koncert grupę młodych, ale świetnie zapowiadających się muzyków. Na naszej scenie w niedzielne popołudnie zawita zespół Bovska. Będzie muzycznie i motoryzacyjnie. Serdecznie zapraszamy.


1 sierpnia zamykamy termin zgłoszeń dla uczestników

Z dniem 1 sierpnia zamykamy termin zgłoszeń dla uczestników tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław 2017. Czekamy na Wasze zgłoszenia już tylko do poniedziałku.


Karety i powozy na MotoClassic Wrocław 2017

Z radością informujemy, że dzięki współpracy z Muzeum Galowice podczas tegorocznego MotoClassic Wrocław będziemy mieli okazję po raz pierwszy w Polsce wraz z klasycznymi samochodami zobaczyć 150 letnie, z pietyzmem odrestaurowane karety i powozy. Zaszczycą nas swoją obecnością m.in. właściciel breka, onegdaj należącego do księcia Sanguszki oraz najbardziej utytułowany w roku 2016 zwycięzca europejskich konkursów tradycji powożenia. Zobaczymy ekwipaże zaprzężone w cztery, trzy, dwa konie – wszystkie oryginalne. Muzeum Powozów Galowice zaprezentuje wybrane pojazdy ze swojej kolekcji.


Paul Bracq gościem VII edycji MotoClassic Wrocław

Z radością ujawniamy informację, że dzięki wspólnym staraniom, które podjęliśmy wraz z Pagoda SL Klub Polska gościem specjalnym tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław będzie Paul Bracq - projektant legendarnego Mercedesa W113 Pagoda, samochodu który Jeremy Clarkson uznał za "...prawdopodobnie najpiękniejszy Mercedes jaki został kiedykolwiek wyprodukowany".


Ponad 75 załóg już zarejestrowanych, dziękujemy !

Otworzyliśmy termin zgłoszeń i zarejestrowaliśmy w ciągu niespełna dwóch tygodni już ponad 75 załóg, a frekwencja rośnie. Dziękujemy za zaufanie.


Zamek Topacz: wszystkie pokoje na MotoClassic Wroclaw 2017 już zarezerwowane.

Z przykrością informujemy, że wszystkie pokoje w Zamku Topacz na czas trwania zlotu MotoClassic Wrocław zostały już zarezerwowane. Po wejściu do strefy logowania/rejestracji na stronie www.motoclassicwroclaw.pl znajdą Państwo listę rekomendowanych hoteli w okolicy. W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt.


I Międzynarodowy Zlot W113 Pagoda SL Klub Polska w trakcie MotoClassic Wrocław 2017

Przedstawiamy pierwsze tegoroczne współprace oraz punkty programu imprezy MotoClassic Wrocław 2017. Z radością informujemy, że w trakcie trwania imprezy MotoClassic Wrocław odbędzie się I Międzynarodowy Zlot W113 Pagoda SL Klub Polska. Mercedesy W113 Pagoda, które na tę okoliczność zjadą się z całego świata będą prezentowane na terenie Zamku Topacz. Nie możemy się doczekać, a wraz z tym wydarzeniem wiąże się jeszcze kilka niespodzianek, które zdradzimy bliżej terminu imprezy.


Otwieramy termin zgłoszeń na MotoClassic Wrocław 2017

Już w nadchodzący poniedziałek tj. 24 kwietnia otwieramy termin zgłoszeń dla uczestników nadchodzącej edycji imprezy MotoClassic Wrocław 2017. Warunkiem zgłoszenia będzie rejestracja załogi poprzez naszą stronę internetową (zakładka 'rejestracja załogi' będzie aktywna od 24 kwietnia) oraz opłacenie uczestnictwa. W kwestii zakwaterowania istnieje możliwość bezpłatnego korzystania z pola namiotowego na terenie obiektu, rezerwacji pokoju w Hotelu Topacz, skorzystania z rekomendowanych hoteli w okolicy lub rezerwacji we własnym zakresie w dowolnie wybranym obiekcie. Osoby zainteresowane rezerwacją pokoju w Hotelu Topacz prosimy o sprawdzenie dostępności pokojów drogą telefoniczną lub mejlową przed dokonaniem rejestracji załogi.

Hotel Topacz
Tel: + 48 71 771 99 54
e-mail: rezerwacja@topacz.pl


MotoClassic Wrocław 2016 dziękujemy i zapraszamy za rok

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom zlotu, partnerom imprezy oraz fanom motoryzacji, którzy odwiedzili Zamek Topacz w trakcie trwania tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław. Odwiedziło nas ponad 15.000 osób, na terenie obiektu można było zobaczyć ponad 500 jedynych w swoim rodzaju pojazdów, towarzyszyło nam 11 przedstawicieli sektora współczesnych marek oraz ponad 20 wystawców z branży motoryzacyjnej.
Kolejna edycja imprezy odbędzie się w dniach 18 - 20 sierpnia 2017. Termin zgłoszeń dla uczestników zlotu otworzymy na początku maja 2017. Serdecznie zapraszamy !


1 sierpnia 2016 - zamknięcie terminu zgloszeń

Informujemy, że do dnia 1 sierpnia można jeszcze rejestrować załogi do uczestniczenia w imprezie MotoClassic Wrocław 2016 z pojazdami z lat 1886 - 1980. Termin zgłoszeń zostanie zamknięty dnia 2 sierpnia.


MotoClassic Wrocław 2016 - termin zgłoszeń otwarty

Z ogromną radością informujemy, że termin zgłoszeń do tegorocznej edycji MotoClassic Wrocław, która dla uczestników zlotu odbędzie się w dniach 12 - 14 sierpnia otworzyliśmy z dniem 4 maja 2016. Chętnych do udziału w imprezie zapraszamy do rejestracji załogi, za pomocą naszej strony internetowej. Serdecznie zapraszamy !


Już za chwilę zaczynamy!

MotoClassic Wrocław 2015 już za chwilę zaczynamy – z miłości do Motoryzacji. Serdecznie zapraszamy do Zamku Topacz !


MotoClassic Wrocław & Auto Nostalgia

W dniach 16 – 17 maja 2015 roku odbędą się jedyne w swoim rodzaju Ogólnopolskie Targi Pojazdów Zabytkowych w Warszawie. Nie zabraknie tam również reprezentacji MotoClassic Wrocław. Serdecznie zapraszamy do wspólnego spotkania i rozmów o motoryzacji.


MotoClassic Wrocław 2015 - termin zgłoszeń otwarty!

Z radością informujemy, że termin zgłoszeń dla załóg z pojazdami do udziału w tegorocznej edycji imprezy MotoClassic Wrocław został oficjalnie otwarty. Wszystkie niezbędne informacje dotyczące warunków uczestnictwa w imprezie są dostępne po zalogowaniu się na naszej stronie. Serdecznie zapraszamy!


MotoClassic Wrocław – nowa odsłona

Z ogromną przyjemnością witamy wszystkich fanów motoryzacji na nowej odsłonie strony internetowej imprezy MotoClassic Wrocław. Motoryzacja to dynamika, staramy się dotrzymać tempa i kroku, zmieniając się dla Was!


Motoclassic

Organizator Imprezy
Towarzystwo Automobilowe Topacz
Reprezentowane przez: Wiceprezesa Zarządu Adama Kornafela

Koordynator Projektu
MotoClassic Wrocław
Sylwia Szczechowicz-Warszewska
+ 48 500 172 369,
e-mail: zlot@topacz.pl

Koordynator Biura ZlotuDagmara Warszewska
+ 48 609 191 616,
e-mail: zlot@topacz.pl

Zamek Topacz
Ślęza ul. Główna 12 · 55-040 Kobierzyce

Logowaniemenu