Bal Komandorski – Natalia Szczypuła Band

Tradycyjnie, w trakcie każdej edycji Motoclassic Wrocław odbywa się Bal Komandorski, na który mogą zapisać się uczestnicy zlotu. W tym roku mamy dla Państwa niespodziankę: w trakcie Balu Komandorskiego, 24 sierpnia 2025 r., czas umili nam Natalia Szczypuła Band.

Natalia Szczypuła jest finalistką The Voice of Poland 11, zwyciężczynią Ladies’ Jazz Festival Gdynia 2021, autorka tekstów i muzyki. Została okrzyknięta rewelacją jazzowego festiwalu Sącz Jazz Festival w listopadzie 2021 r.

Koncertuje w Polsce i na całym świecie – w 2019 r. wystąpiła w Filharmonii w Szanghaju u boku Natalii Grosiak i stuosobowej orkiestry. W 2022 roku koncertowała m.in. w Chicago, a w październiku 2023 roku jej głos zabrzmiał w Nowym Jorku. Współpracuje z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, z którą koncertuje w największych salach koncertowych na terenie Polski, u boku takich gwiazd jak Beata Kozidrak czy Piasek oraz z Symfonia Carpathia, gdzie śpiewa razem z Januszem Radkiem czy Kubą Badachem.

Natalia wystąpi na Balu Komandorskim wraz z sześcioosobowym zespołem!

Przypominamy, że na Balu Komandorskim jak i pozostałych atrakcjach liczba miejsc jest ograniczona i decyduje kolejność zgłoszeń.

Instagram Natalii: https://www.instagram.com/natalia_szczypula/

Youtube: https://www.youtube.com/@nataliaszczypua4761

Podziel się: