Adam Piotrowski Jurorem w trakcie Motoclassic Wrocław!

Z ogromną radością ogłaszamy, że w tym roku po raz pierwszy na Motoclassic Wrocław, nie tylko jako partner ale teraz również jako juror pojawi się: Adam Piotrowski, znany wszystkim pasjonatom motoryzacji ze strony Giełda klasyków

Adam Piotrowski to absolwent ASP Poznań, motoryzacyjny zapaleniec i prawdziwy indywidualista. Często zamyślony, ale zawsze obecny, jego umysł pracuje na najwyższych obrotach, generując setki pomysłów na minutę. Nuda i stagnacja to pojęcia, które są mu całkowicie obce.

Jako fotograf, grafik i miłośnik motoryzacji, Adam ma na swoim koncie niesamowite projekty i piękne zdjęcia. Znany jest również ze swojej determinacji w reanimacji klasycznych samochodów zgodnie ze swoją wizją. W 2013 roku założył Giełdę Klasyków z miłości do klasycznych aut, opisując na blogu samochody z ogłoszeń i aukcji z całego świata. Popularność jego strony szybko wzrosła, a Giełda Klasyków stała się jedyną pracą, na jaką Adam ma czas, przekształcając się w prawdziwą kolekcję spełnionych marzeń.

Podziel się: